Omroep MAX - text versie
|
|
|
|
|
|
Home > Radio > Harry Mulisch - De Ontdekking van de Hemel
 

Omroep MAX

Harry Mulisch Avond

Deze uitzending is beschikbaar tot 13-1-2012
De voorlaatste avond van het jaar staat in het teken van Harry Mulisch.
MAX zendt het hoorspel 'De Ontdekking van de Hemel' uit. Voorafgaand een interview met Anna en Frieda, de dochters van Harry Mulisch. Luister eerst naar een gesprek van Margreet Reijntjes met Anna en Frieda Mulisch en daarna kunt u 2,5 uur genieten van het hoorspel.

U kunt van maandag 2 januari 2012 tot en met vrijdag 13 januari 2012 het hoorspel terugluisteren. Het gesprek met Anna en Frieda Mulisch kunt u ook daarna nog terugluisteren.
 
Uitzending
vrijdag 30 december 2011 20:04 uur, Radio 1
 

Hoorspel

 
 
Harry Mulisch ontvangt het eerste exemplaar van het hoorspel uit handen van Vibeke von Saher van de Hoorspelfabriek (2006)
 
In 'De Ontdekking van de Hemel' speelt de vriendschap van twee heel verschillende mannen een bijzondere rol. ‘Een vrolijk spel, een ernstige grap’, zoals Harry Mulisch het zelf noemde. Waar loopt de scheidslijn tussen hemel en aarde? Toeval bestaat niet. Teleurgesteld in de mens verlangt God de Stenen Tafels terug. De opdracht wordt gegeven aan een engel die deze missie moet zien te volbrengen door geschiedenis en gebeurtenissen te manipuleren.

Presentatie: Govert van Brakel

Interview dochters Harry Mulisch
Voorafgaand aan het hoorspel kunt u luisteren naar een interview met Anna en Frieda, de dochters van Harry Mulisch. Zij praten over het leven met en zonder hun vader en het schrijversbloed dat ook door hún aderen stroomt. Na afloop geven zij ook nog een reactie op het hoorspel.





Presentatie: Margreet Reijntjes 

 
 
Harry Mulisch (Bron Mulisch.nl)
 
Het hoorspel is gemaakt door de Hoorspelfabriek. Peter Blok, Rik Launspach en Saskia Temmin zijn te horen in het hoorspel, onder regie van Hans van Hechten. De muziek is van Henny Vrienten.

Reageer op de uitzending

De Harry Mulisch Avond is onderdeel van het programma Twee Dingen.
 Website Twee Dingen

 
 
  3-4-2013 11:55
© MAX